Pomiń zawartość →

O MNIE

JESTEM ABSOLWENTEM WYDZIAŁU FILOZOFII UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO ORAZ AGH W KRAKOWIE. PONAD DWADZIEŚCIA LAT TEMU ODKRYŁEM VISUAL MERCHANDISING (VM), KTÓRY SZYBKO STAŁ SIĘ MOJĄ PASJĄ I ZAWODEM. OD KILKU LAT ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ PROJEKTOWANIEM DOŚWIADCZEŃ KLIENTA (CX). W SWOIM PORTFOLIO MOGĘ POCHWALIĆ SIĘ PRACĄ DLA M.IN.: TATUUM, TOMMY HILFIGER, TIMBERLAND, SYMBIOSIS, SIZEER, 50 STYLE, UMBRO, LACOSTE, BENCH., CATERINA, GINO ROSSI, LOSAN, ESTIMOTE, EMPIK, C.H. SERENADA, KRAKÓW STORY, YU RETAIL, THE NORTH FACE, VANS, SYMULATOR BIZNESU.

OD KILKUNASTU LAT PROWADZĘ KURSY I SZKOLENIA W POLSCE I ZAGRANICĄ. PRZEPROWADZIŁEM WARSZTATY VM M.IN. W TRAKCIE ŁÓDZKIEGO FASHION WEEKU, BUSINESS TALKS FASHION W WARSZAWIE, MAŁOPOLSKIEJ NOCY NAUKOWCÓW. JESTEM WYKŁADOWCĄ VISUAL MERCHANDISINGU I PROJEKTOWANIA WITRYN ORAZ PROJEKTOWANIA CX W WYŻSZEJ SZKOLE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI W LUBLINIE ORAZ W SZKOLE WYŻSZEJ VIAMODA W WARSZAWIE. WSPÓŁPRACOWAŁEM Z AKADEMIĄ STYLU (WARSZAWA, KRAKÓW) ORAZ KRAKOWSKIMI SZKOŁAMI ARTYSTYCZNYMI (SVM, SAPU).

OPUBLIKOWAŁEM WIELE SPECJALISTYCZNYCH ARTYKUŁÓW DOTYCZĄCYCH VM, MARKETINGU MODY I PROJEKTOWANIA DOŚWIADCZEŃ KLIENTA M.IN. NA ŁAMACH TEXTILL WIRTSCHAFT MODA FORUMHANDLU W PRAKTYCEŚWIATA ZABAWEKWNĘTRZA SKLEPU, ŚWIATA BUTÓW.

 SPECJALIZUJĘ SIĘ W DOSTARCZANIU KOMPLEKSOWYCH USŁUG VM (W TYM: W SZKOLENIACH Z TEGO ZAKRESU) ORAZ W PROJEKTOWANIU CX DLA KLIENTÓW POLSKICH I ZAGRANICZNYCH.

TRAKTUJĘ VM I CX SPRZEDAŻOWO, JEDNOCZEŚNIE JESTEM  HUMANISTĄ I OBSERWATOREM TRENDÓW, ŚWIAT SIĘ ZMIENIA, CAŁY CZAS DZIEJE SIĘ COŚ NOWEGO I FASCYNUJĄCEGO, DLATEGO DZIELĘ SIĘ MOIM ZAANGAŻOWANIEM – DORADZAM FIRMOM, PISZĘ ARTYKUŁY I PROWADZĘ AUTORSKIEGO BLOGA