Pomiń zawartość →

Dwie witryny

Toż to szok – jak mawia jedna z moich koleżanek. Witryna z zatopioną figurką Pałacu Kultury spodobała się i wywołała wiele pozytywnych komentarzy na facebooku. Bardzo wszystkim dziękuję.

To w takim razie zamiast pisać o trendach w wystawiennictwie, przybliżę Wam dwie witryny, które wcześniej przygotowałem jako MORE THAN VM dla tej samej lokalizacji – najstarszej księgarni Europy, znajdującej się przy krakowskim Rynku. Są bardziej klasyczne i mniej szokujące niż opowieść o końcu świata 🙂

Pierwsza z nich skupiała się na książce „Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie”. I plakat i naklejki (specjalnie do tej aranżacji zaprojektowane) nawiązują do stylu listów jacy Wielcy Poeci do siebie wysyłali. Sama aranżacja jest specjalnie klasyczna i opierająca się na stylistyce witryn z epoki. Zobaczcie sami:

Druga witryna poświęcona była Festiwalowi Apostrof i wykorzystywała motyw z materiałów promujących tą wyjątkową imprezę literacką. Klasyczne narzędzia typu naklejka i plakat mają luźno nawiązywać do formikarium (terrarium dla mrówek), czerwień i biel mocno przyciągały uwagę klientów. A oto kilka zdjęć tej aranżacji:

Od dzisiaj kolejna zmiana. Tym razem książki lewitują… Jeśli jesteście/będziecie w Krakowie pójdzie kiedyś na spacer, zobaczyć co wymyśliłem.

Ja natomiast od przyszłego tygodnia odpoczywam. Z nowymi wpisami wracam we wrześniu. Do przeczytania!

Opublikowano w BLOG BLOG VM

Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *